KONST / Litografier / Färglitografer 13803283
nr 1380 3283
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografer, 2 st, Oramade lösa blad. Signerad, numrerad 29/40 24/33, bladets mått: 24x19 - 28x20 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:17:44
600 kr
800 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe